Ahmed Dady Redžić nakon što je završena ovogodišnja sezona serijala „Zvezde Granda“ nastavio je sa pjevanjem.On je na društvenim mrežama postavio zanimljivu fotografiju,a bio je u društvu Dragana Brajevića Braje.Šta su radili, i da li je u pitanju saradnja sa poznatim kompozitorom i tekstopiscem nije otkrivao. Dady je ovih dana bio u Beogradu,a hoće li uskoro nova pjesma sa potpisom poznatog hitmejkera ostaje nam da sačekamo






