-Opuštanje,nakon još jednog koncerta-poručio je Massimo Savić i nazdravio sokom.Ovog ljeta ima zakazane koncerte nas Jadranu,tako da spaja ugodno i korisno.Pjevač je nakratko u jutranjim staima stigao da odmiri na jednoj od plaža u Makarskoj.Iskoristio je priliku da pozdravi fanove,a turneja se nastavlja,tako da nema odmora







