Željko Bebek sa svojim bendom nastupao je ponedjeljak u Novom Pazaru na festivalu "Stari grad" gde ga je sačekalo i jedno iznenađenje. Naime, Bebek je sa svojim tadašnjim sastavom Bijelo dugme nastupao u Novom Pazaru 1972. godine kada se pevač posljednji put vidio sa svojim prijateljem iz vojske Milojkom Miladinovićem.Tačno 45 godina je prošlo od njihovog posljednijeg susreta, a novinar sa RTV Novi Pazar odlučio je da pronađe Bebekovog druga iz vojske i tako pevaču priredi malo iznenađenje.
-Prepoznao bih ga odmah, sjećam ga se dobro. Generacija koja se poznaje iz mladosti, bez obzira koliko se mijnjali, pamte se i dalje"- rekao je Bebek.







