Ibro Bublin je pozirao u autu,a pjevač je punoljetan tako da će uskoro dobiti vozačku dozvolu.Ibrio je stalno na putu,a pokazao je ko mu je velika podrška.Njegov brat je tu uvijek,kao i ostatak prodice tako da ne mora da brone ko će da ga prati i vozi na nastupe.Ibro je uvijek naglašavo da su brat,otac i majka uz njega,pa je tako bilo i ovaj put.Ono što je za primjer je činjenica da pjevač poštuje pravila i propsino je vezan u autu.



