Nakon kratkog odmora u Falkensteiner Hotel&Spa Iadera u Petrčanima, gdje je uživala sa suprugom Miroslavom Levakom i prijateljicom, dizajnericom Kristinom Burjom, pjevačica Indira Levak vratila se u Zagreb i samo mjesec dana nakon odluke da kreće u samostalnu karijeru pod etiketom RTL Music snimila pjesmu ‘Dva luđaka’.
– Da bi pjesma došla do srca publike, potrebno je ispuniti sva njihova očekivanja, ali i biti iskren. Nikada ne kalkuliram pa tako ni u pjesmama. Kad čujem ritam koji me pokreće, melodiju od koje osjećam trnce, znam da je to pjesma za mene. Upravo to se dogodilo kada sam čula ‘Dva luđaka’, a sada me zanima reakcija moje publike, njihova potpora mi je najvažnija. Doista sam uživala radeći s ekipom u studiju, dala sam im smjernice, rekla kakav zvuk želim i Branimir Mihaljević je odmah shvatio – izjavila je Indira koja je za pjesmu snimila i spot na nekoliko lokacija u Samoboru.




