Gost RTL-a bio je Milan Popović koji je odgovorio na optužbe koje je na njegov račun u RTL-u Direkt iznijela Severina.
-Odmah da vam kažem da ne želim reći ništa loše o majci svog djeteta i ako je istina da je sad nedavno izgubila dijete zbog stresa koji je ovaj proces prouzrokovao, jako mi je žao zbog toga. Oni su mladi i siguran sam da će imati novu mogućnost za djetetom. Mogu zamisliti kolika je to tuga i žalost za jednu porodicu.
-Intervju je pun neistina, ne bih ulazio u detalje. To kako se majka osjećala i kako je proživljavala te situacije, to je samo ono kako ona to pamti. Žao mi je ako je to shvatila kao psihičko zlostavljanje, nadam se da će to proći i da ćemo uspostaviti normalnu komunikaciju.






