Zerina je kroz suze priznala da je bila zlostavljana, a Aleksandra je tješila. Vesna Rivas i Aleksandra Subotić priznale su da su bile žrtve nasilja!
Nakon što su u javnost dospjele slike prebijene i silovane učesnice „Parova“ Zerine Hećo od prije nekoliko godina, veliku podršku pružile su joj cimerke Vesna i Aleksandra. Zerina je kroz suze priznala da je bila zlostavljana, a Aleksandra je tješila.
– I sama sam to preživjela od jedne nekada bliske osobe i znam kako ti je. Mi smo svi uz tebe i pružit ćemo ti podršku. Treba o tome da pričaš kako bi spriječila da druge djevojke to prežive – rekla joj je Subotićka, koja je nedavno priznala da je bila meta Ahmeda Marinkovića, koji je prošle godine žigosao suprugu Mariju Ferizović:
– Krenuo je ka meni i rekao: „Treba mi neka djevojka.“ Zavukao je ruku u jaknu. Uplašila sam se, a pošto sam držala kćerku u rukama, počela sam da vrištim. Odsjekla sam se od straha, tata je odmah istrčao iz kuće i ovaj je pobjegao.
Vesna je otkrila detalje.
– Ja sam također bila žrtva nasilja, ali o tome neću ovdje da pričam. Neću da se neki zli ljudi vesele mojoj nesreći, poput Dalile – rekla je Rivasova, koja je ranije otkrila da je ranjena na jednom splavu.
– Došlo je do pucnjave. Pogodio me je metak i zbog toga sam išla na ozbiljnu operaciju stomaka.