Vlado Georgiev proslavio je u utorak uveče 41. rođendan na jednom beogradskom splavu. Vlado je sve goste čekao unutar kluba, bio je veoma dobro raspoložen, sa svima se srdačno izljubio i uz široki osmijeh primao rođendanske čestitke. Slavlje kod svog najboljeg prijatelja nije propustio ni reper Igor Lazić Nigor. On je prvi stigao na Savu i sa sobom nosio putničku torbu, koja je, po svemu sudeći, bila toliko teška da nije uspio sam iz kola da je donese na splav, već mu je u tome pomogao prijatelj. Ovo je poklon za Vladu! Ja sam mu najveći donio! – u šali je dobacio Nigor paparacu dok je ulazio na splav.
– Probudio sam se i Sofija mi je čestitala rođendan. Meni je zaista divan dan! Ljubim vas i želim vam svu sreću ovog svijeta – napisao je Barba na Tviteru.





