Marija Šerifović prošle godine zaposlila je vozača, koji je dovozi na svako snimanje, a kako bi uštedjijela vreme, nedavno je angažovala i asistentkinju, koja je takođe prati u stopu. Na posljednje snimanje „Zvezda Granda“ Šerifovićka je po običaju kasnila, pa je vozač dojurio do samog ulaza u studio.
![]()
Pošto su žurili, nisu imali vremena da odu po Marinu saradnicu, pa je ona morala sama da vuče garderobu za snimanje, koja je iznijeta pravo sa hemijskog čišćenja. Sve u svemu, Šerifovićka je pokazala da zna sama da se snađe i da nije razmažena zvijezda.
(Kurir/Express)






