U “Parovima” se rijetko dešavaju velika iznenađenja, ali kada su se pred svima, i to još uz suze i osmijehe, pomirili Aleksandra i Srboljub Subotić, ostali učesnici su ostali bez teksta. Poslije nemilosrdne razmijene uvreda i psovki, koja je trajala mjesecima, Aleksandra i njen stric su zakopali ratne sjekire, a to će sigurno razbjesniti Ljubu Pantović koja je već godinama u žestokom ratu sa Srboljubom. Zbog ovog razvoja događaja, najsretniji je bio David, a koliko će primirje trajati, ostaje da se vidi.





