Isidora Bjelica se požalila svojim fanovima da je primorana da otkaže promocije i druženja sa obožavateljima u narednom periodu jer joj se zdravstveno stanje naglo pogoršalo.
– Želim lično da se izvinim svim mojim čitaocima, posebno iz Kikinde, gdje je promocija odlagana dva puta, što sam prinuđena da otkažem književne večeri koje su bile u najavi. Već mjesec i po dana imam jako veliki problem sa glasnim žicama, te zbog promuklosti uopšte ne mogu da govorim. Stoga su otkazani i TV nastupi i književna druženja, i u zemlji i inostranstvu. Jako mi je krivo što se nećemo družiti. Takođe, za sve one koji uporno zovu na telefon, morate poslati SMS jer ne mogu da govorim – navela je ona na društvenim mrežama.Podsjećamo, Isidori je prvi put dijagnostificiran rak prije četiri godine, a o liječenju je više puta otvoreno govorila za medije.





