Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
No Result
View All Result
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
Početna Vijesti

ISPOVIJEST RODITELJA: Voditelljica “Hepija” nam je udarila sina, a on proglašen krivim

Voditeljica televizije “Hepi” Vladana Savović je pre godinu i po dana svojim automobilom udarila i povrijedila dječaka V. N. (11).

Nezgoda se dogodila u Sečnju kada je Vladana izbjegavajući da udari jednog mališana, kolima udarila bicikl na kome se nalazio V. N. Od siline udarca V. N. je zadobio brojne povrede zbog kojih je dva puta operisan.

Zanimljivo je da Osnovno javno tužilaštvo u Zrenjaninu nije pokrenulo krivični postupak protiv Vladane, procjenjujući “da se u događaju ne stiču bitna obiljležja ni jednog krivičnog djela koje se goni po službenoj dužnosti”. Utvrđeno je da povrijeđeni dječak nije poštovao saobraćajna pravila!

Roditelji povrijeđenog dječaka sumnjaju da tu nisu čista posla i da sud nije uvažio izvještaje ljekara o teškim povredama njihovog sina, kao i izjave svedoka da Vladana tog dana nije vozila sa upaljenim svetlima.

– Tužilaštvo je odbacilo krivičnu prijavu protiv Vladane, ali je utvrdilo da je naš sin kriv što nije propustio automobil s desne strane – tim riječima počinju ispovijest roditelji dječaka Miodrag i Dragana N. Oni tvrde da se događaj odigrao potpuno drugačije od opisa datog u zvaničnim izveštajima.

– Naš sin se vraćao sa fudbala i stao je u raskrsnici da propusti automobil na kome nisu bila upaljena svetla. U tom trenutku, njegov drug je nastavio put dalje i Vladana je zakačila biciklo tog dječaka. Potom je, pokušavajući da izbjegne dječaka, udarila u našeg sina. To je bio početak agonije za naše dijete. Ona je nastavila dalje da vozi, dok je dijete bilo ispod automobila i tek poslije desetak metara je stala, istrčala iz kola i pobjegla do kuće svojih roditelja – tvrde Miodrag i Dragana N.

Prema njihovim riječima, poslije prijema djetata u bolnicu konstatovane su teške povrede i uslijedile su dvije operacije. Međutim, tokom suđenja te povrede su, kako kažu, naprasno postale lake, jer sud nije uvažio izvještaje ljekara. 

– Nije nam jasno kako dijete može biti krivo?! Tvrdimo nisu utvrđene sve okolnosti nezgode. Nema izvještaja iz koga može da se vidi kojom brzinom se kretala voditeljica niti odgovora zašto joj nisu bila upaljena svetla na automobilu. Nema ni odgovornosti što je posle nezgode čak pobjegla sa mjesta udesa – tvrde roditelji dječaka.

Oni dodaju da se Vladana nije pojavljivala na sudu kao i da ih nije posjetila poslije nezgode da se raspita kako je njihov sin.

S druge strane, prema policijskom izvještaju napisanom prilikom uviđaja, nigde se ne navodi da je poznata voditeljica napustila mjesto udesa. U izveštaju se navodi da je Vladana Savović uradila alko test i da nije vozila pod uticajem alkohola, što je naknadno i potvrdila i analiza krvi.

(Alo/Express)

Prethodni članak

Tijana iskreno o Karleuši i Mariji

Sljedeći članak

Đogani osuđen zbog porodičnog nasilja!

Povezani članci

Amra Džeko pokazala spakirane kutije: “Idemo opet sve ispočetka…”

Uskoro finale showa “Nikad nije kasno”: Hoće li biti Žike Jakšića još nije jasno!

Razne đakonije: Počele pripreme za svadbu Zorice Brunclik, evo što će se naći na stolu?

Jelena Karleuša i Nikola Jovanović imaju veliki razlog za slavlje: Lijepa vijest odmah ‘isplivala’ u javnost!

NAJNOVIJE

Amra Džeko pokazala spakirane kutije: “Idemo opet sve ispočetka…”

Uskoro finale showa “Nikad nije kasno”: Hoće li biti Žike Jakšića još nije jasno!

Glumac dva puta doživio KLINIČKU SMRT, opisao što je doživio: “Kad se vratiš misliš da si lud!”

Vjerovali ili ne ovo je nogometna sutkinja: Provjerite zašto je najslikanija žena Mediterana! (FOTO)

  • Impressum
  • Kontakt
  • Oglašavanje
COPYRIGHT 2025. AVAZ ROTO PRESS D.O.O. Sva prava pridržana.

Magazin "Express" je upisan u evidenciju javnih glasila u Uredu za informiranje Vlade FBiH br. 04-40-91/01 pod brojem 1017. od 19. 06. 2001. godine.

No Result
View All Result
  • Najnovije
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo