Snežana Đurišić rasplakala se u emisiji „Grand specijal“ nakon što je Saša Popović emitovao snimak na kojem njena majka Dara pjeva i šali se sa žirijem šoua „Nikad nije kasno“, u kojem se takmičila.
– Moja majka obožava mene, pa moju sestru, pa Đokovića, pa tebe, Sale – rekla je pjevačica Popoviću, koji je podsjetio javnost da je Dara učestvovala u šou prije godinu i po i da je na snimku i pjevačicin pokojni otac.
– Gospođa Daro, vi tako dobro izgledate – rekla joj je članica žirija Vesna Zmijanac, a Snežanina majka je sve nasmijala:
– Ali ne pjevam dobro! Nisam ni išla u školu, samo osnovnu sam završila. U prvom sam bila odlična, u drugom vrlo dobra, u trećem dobra, četvrti sam ponavljala, a u peti sam išla sve dok se nisam udala!
Nakon tog snimka Đurišićka nije mogla da sakrije suze.
– Rasplakali ste me. To je moja mama, oduvijek je duhovita, zabavna, ma najbolja je – kazala je pjevačica.






