Tamara Đurić polako se oporavlja poslije operacije koja joj je umalo ugrozila život i vjeruje da će uskoro izaći iz bolnice. Nakon što joj se silikon iz zadnjice izlio, što je dovelo u životnu opasnost, Tamara se polako oporavlja.Ona, nakon dužeg vremena objavila sliku na Instagramu, a u komentarima je mogla da pročita samo riječi podrške, ali i da je "blijeda kao krpa".
Nju danas čeka nova operacija, a starleta kaže kako je nije strah.
– Ne znam šta me čeka. Možda i umrem, ali, to nije ni važno. Ne plašim se smrti, samo mi je krivo što je sve ovako ispalo. Ja i dalje vjerujem ljekarima na VMA, iako su me spriječili da odem u inostranstvo na dalje liječenje. Kažu da to ne smijem da uradim – kaže Tamara.



