Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
No Result
View All Result
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
Početna Izdvojeno

Otac je se odrekao zbog Zadruge,pogledajte gdje sada živi Ermina Pašović sa svojim sinom

Plavokosu zadrugarku smo zatekli u predivnoj atmosferi, a kada smo ušli u spavaću sobu ostali smo zatečeni, biće vam jasno i zašto!

Bivša zadrugarka Ermina Pašović ušla je kao takmičarka treće sezone rijalitija “Zadruga” u ulozi devojke Baneta Čolaka. Međutim, samo nekoliko dana kasnije otkrilo se da je osim sa Banetom, Ermina imala ljubavnu aferu i sa Gagijem Đoganijem, inače ocem Lune Đogani sa kojom je Pašovićeva bila u odličnim odnosima.

Poznata kao frizerka koja ima svoj salon u Austriji, Ermina je mnogima pomutila um, jer je odlučila da otvoreno igra rijaliti igru, a praveći spletke zadavala je migrene i glavobolje ostalim cimerima. Kroz učešće u rijalitiju pobrala je simpatije fanova Marka Miljkovića, jer je odlučila da mu ostane vjeran prijatelj do samog kraja, te smo je mogli viđati u teškim verbalnim obračunima sa Anabelom Atijas.

Odlučili smo da zavirimo u Erminin dom, a ono što smo zatekli nas je oduševilo. Raskošan i luksuzan dom, opremljen baš u Ermininom istančanom ukusu. Međutim, počnimo od početka. Prije ulaska u kuću pogledali smo okolo i zatekli scenu koja nas je oduševila. Naime, Ermina je majka maloletnog sina Kana, kog smo imali prilike da vidimo u pozivu sa njom. Kan je sa psom plivao u bazenu i izvodio ljetnje akrobacije.

Plavokosa zadrugarka takođe je poznata i po svojim odličnim kuliranskim sposobnostima, pa je pokazala i to kako ona priprema pečenje. Veoma uredno urađeno dvorište, sa oazom mira kod koje Ermina voli da provodi vrijeme i opušta se tokom dana.

Kada smo ušli u dom, zatekli smo situaciju koja nas je raznježila. Naime, Erminini psi sjedili su za stolom, te nas je ta scena podsjetila na dečiji crtani ,,Maza i Lunja”.

Svuda po kući mogu se vidjeti fotografije na zidovima Ermininih pasa, budući da se time i privatno bavi, o čemu je i pričala tokom boravka na veleljepnom imanju. Pehari i fotografije sa takmičenja, kao i sa sinom Kanom krase Erminin dom, a prostorom se prosežu pastelne boje, a roze i siva dominiraju.

ermina

Odlučili smo, naravno, i da zavirimo u spavaću sobu, kako bi proveli sa kime to Ermina provodi vrijeme, u namjeri da otkrijemo da li je pronašla srodnu dušu nakon izlaska iz rijalitija, ali ono što smo zabilježili će vas iznenaditi. Na krevetu nje bila ni Ermina, ni neki drugi muškarac, nego ni manje, ni više nego jedan od njenih pasa.

Naše druženje se tu nije završilo, Pašovićeva je bila ljubazna i da nam pokaže kako izgleda njen i više nego luksuzan frizerski salon u kom radi.

Izvor: pink.rs

Tagovi: Ermina Pašović
Prethodni članak

“KRIVA SAM, ZARAZILA SAM I SVOJU MAJKU” Pjevačica progovorila o borbi sa koronom

Sljedeći članak

MARKO I LUNA UŽIVAJU PORED BAZENA! Procurile fotografije, ovaj detalj svi odmah uočili

Povezani članci

Mladoženja 18, a mlada 38 godina: Oženio se bivši zadrugar, njegova majka sve iznijela!

Uhićen muž Lune Đogani: Došlo do drame na aerodromu, tri sata proveo u pritvoru!

Rada Vasić o karcinomu: “Metastazirao je na pluća. Sva se tresem…”

Kaos na psihijatriji u Nišu: Miljana satima dvilja, plače i moli Mariju samo za jedno, isplivali detalji!

NAJNOVIJE

Mladoženja 18, a mlada 38 godina: Oženio se bivši zadrugar, njegova majka sve iznijela!

Dok ga neki ismijavaju Barron našao djevoku: Izvori tvrde da se iskrada od tajne službe!

ŠOK! Umro sin Arsena Dedića Matija: Imao je samo 53 godine!

Uhićen muž Lune Đogani: Došlo do drame na aerodromu, tri sata proveo u pritvoru!

  • Impressum
  • Kontakt
  • Oglašavanje
COPYRIGHT 2025. AVAZ ROTO PRESS D.O.O. Sva prava pridržana.

Magazin "Express" je upisan u evidenciju javnih glasila u Uredu za informiranje Vlade FBiH br. 04-40-91/01 pod brojem 1017. od 19. 06. 2001. godine.

No Result
View All Result
  • Najnovije
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo