Fatmir Sulejmani mogao bi uskoro da napusti roditeljsku kuću i preseli se u novi stan. Naime, pjevač je otkrio kako razmišlja o osamostaljenju, a upravo iz tog razloga ovih dana ne ispušta ni kuhar iz ruku.
Mladi Brčak je u potrazi za idealnom nekretninom, a kako nam je rekao, još uvijek se dvoumi da li da stan kupi u Brčkom, Sarajevu ili čak Beogradu.
– Mislim da je vrijeme da odselim i da započnem samostalni život. To je ono što bi bilo najbolje za mene, ali opet ne želim baš daleko od roditelja i brata. S obzirom na to da namjeravam živjeti sam, morat ću uskoro da se bacim na kuhanje kako se ne bih vraćao mami svakog dana – kazao je Fatmir i dodao da još uvijek nije našao ništa što mu u potpunosti odgovara, ali se nada kako će uskoro naići na idealan momački stan.





