.Katarina Kaja Ostojić je u jednoj emisiji otkrila da nije kao sve djevojke, i dodala da ne voli život u Briselu.
– Ja nisam kao sve djevojke, ja sam ispod prosjeka, nikada ne trošim mnogo vremena na spremanje – istakla je ona. Na pitanje Mije Borisavljević da li se život i ljudi u Briselu razlikuju od Srbije, Kaja je bila više nego iskrena.
– Stalno kukam na taj ''bijeli svijet'' u kom živim. Neizmjerno se radujem kada dođem u Beograd. Kad čovjek ode u ''bijeli svijet'' nauči da cijeni Beograd. Tamo su ljudi hladni i imaju učmali život. Iako mi svi kažu da sam se spasila što sam otišla tamo, ja to ne mislim. Život me je odveo tamo – požalila se ona u emisiji ''Pepeljuge'' i dodala da je Džunior Džek ''prevario'' i odveo u ''bijeli svet''.
– Muž me je prevario. On je odlučio da se jednom posvađa sa mnom i rekao mi je da ne mogu da se šetam više – malo sam u Srbiji malo sam u Belgiji. Žrtvovala sam karijeru jer sam smatrala da kao supruga i prijatelj treba da budem uz njega. Nisam ni osjetila to kao da žrtvujem svoju karijeru, bilo mi je lijepo. Brzo su mi prošle te tri godine – objasnila je Kaja.






