Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
No Result
View All Result
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
Početna Skandal

DRAGAN ALEKSANDRIĆ OPLEO PO MIROSLAVU ILIĆU: Topalko mu je bio kum, a nikada mu nije dozvolio da uđe u kuću

Za „slavuja iz Mrčajevaca“ tvrdi da ne govori sa pola estrade

Pjesme iz muzičkog stvaralaštva Dragana Aleksandrića koje broje pet hiljada primjeraka su najveći hitovi. Stvorio i 700 kola, a 300 ih je snimio. Čovjek koji je jedan od vrsnih muzičkih znalaca sa svojom harmonikom i pjevačima za koje je pisao i komponovao hit kompozicije obišao je cijeli svijet po ko zna koliko puta. Zaradio ogromne sume novca, no prokleti i ukleti hazard ili kocka kako ga obično nazivaju odnijeli su mu sve. Sada dug plaća sam sebi.

Ovaj 70-godišnjak je prvo prodao vilu na Bežanijskoj kosi Viki Miljković a onda prodavao jedno po jedno, gubio zarađeno i to nemilosrdno, da bi na kraju sa penzijom istaknutog muzičara završio u podstanarskoj sobi. Često se ljuti na zvijezde koje je napravio onim što su sa svojim numerama. No na to nema pravo. Oni su radili s njim i imaju otvoren put za saradnju s kim to žele. Sada je drugo vrijeme, drugi muzčki trend u kojem bi se sigurno Aleksandrić snašao no kao da se povukao i prepustio mladim autorima da vladaju svojim kreacijama među pjevačima.

Vesnini „Svatovi, „Idi široko ti polje“, Usnijina „Oko Niša kiša“, Brenino „Igraj Boro moje oro“, bezbroj hitova Miroslava Ilića, Zorice Brunclik, Mirića, Đurišić, Bekića, Jevtićeve… Uživao je ugled i sada se njegove pjesme vrte i slušaju, no sam je, kažu, sebi odabrao životni i radni put.

Ipak, posebnu ljutnju Dragan iskazuje na račun Miroslava Ilića pa kaže da je Miroslav samo sam sebi važan, da ne govori sa pola estrade. Sa njim je zaradio milione a nikad mu u kuću nije ušao, isto kao i njegov kum nedavno preminuli Dobrivoje Topalović Topalko.

Piše: Dženita Hasović-Mirvić

Tagovi: Dragan AleksandrićMiroslav Ilić
Prethodni članak

EMIR ĐULOVIĆ: Sa Andreanom Čekić nemam nikakav kontakt

Sljedeći članak

DA LI JE PROMIJENILA PLOČU: Šta danas Ermina Pašović misli o Selmi Bajrami?

Povezani članci

Grob Divne Karleuše oskrnavljen: Jezivi komentari na račun mrtve žene!

Ivana Selakov oplela po Lukasu: “Svi dueti s kolegicama su mu obrisani i to govori o njemu!”

Crkveni sud odlučivao o braku Danijele Martinović i Thompsona: “Ispostavilo se da ga nisam tukla!”

Već se skupljaju imena za “Elitu 9”: Kija Kockar, Filip Car, Aleksandra Nikolić, a navodno se progovara i sa jednom “zvezdom Granda”!

NAJNOVIJE

Grob Divne Karleuše oskrnavljen: Jezivi komentari na račun mrtve žene!

Glumac i natjecatelj u “Survivoru” teška srca priznao: “Svi misle kako ti super ide a ti zapravo nemaš kinte i posuđuješ lovu…”

Što mislite koliko Selma Bajrami ima godina: Čestitke stižu sa svih strana, a ona pokazala brutalno tijelo!?

Zadrugar i nogometaš Dino Dizdarević odveo nasljednika na prvo šišanje: Preslatki kadrovi, a dječak kao bubica…

  • Impressum
  • Kontakt
  • Oglašavanje
COPYRIGHT 2025. AVAZ ROTO PRESS D.O.O. Sva prava pridržana.

Magazin "Express" je upisan u evidenciju javnih glasila u Uredu za informiranje Vlade FBiH br. 04-40-91/01 pod brojem 1017. od 19. 06. 2001. godine.

No Result
View All Result
  • Najnovije
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo