Kada je izjavila da će osvojiti svjetsko tržište, očigledno se nije šalila. Didi je otputovala za Ameriku gdje vrijedno radi na svojim novim pjesmama na engleskom jeziku, a ujedno i promoviše nove numere koje je snimila i to na nastupima širom Sjedinjenih Država.
Dijana nastupa u pratnji dva zgodna crnca koji plešu zajedno sa njom, a pjevačica svakodnevno iskoristi priliku da ih pohvali na svojim društvenim mrežama. Ona je prije nekoliko mjeseci snimila i duetsku numeru sa poznatim reperom Šegijem, koji se proslavio velikim hitom "Bombastic".







