Najavljivali smo da grupa „Time out“ priprema svoj najnoviji singl koji je duet. Prije nekoliko dana svoj dio posla u „Twister“ studiju u Beogradu poznatiji kao kod Panče realizirali su svoj dio zadatka.
![]()
Naravno, zadatak je bio pred njihovom solisticom Velidom koja je na malo drugačiji način, sadašnjem trendu prilagodljiviji sjajno otpjevala svoju dionicu. I sama kaže da je prezadovoljna jer se „Dream tim“ na čelu sa Gorančetom i ovoga puta potrudio da to bude uistinu nešto novo.
![]()
O reperskom dijelu pjesme još uvijek ništa ne znamo jer „timeoutovci“ vješto kriju želeći da sve bude iznenađenje koje će prirediti svojim fanovima.



