Stjepan Hauser i Luka Šulić u „Arenu” su stigli na tonsku probu nekoliko sati prije spektakularnog koncerta. Stjepanova vjerenica Jelena Rozga pridružila im se pred sam početak, a sve vrijeme nije skidala osmijeh sa lica.
– Radujem se, čitav dan sam odmarao i pripremao se. Jelena je moja najveća podrška – rekao je Stjepan okupljenim novinarima.
Nedugo nakon toga, u 20 sati i 30 minuta, koncert su počeli naslovnom numerom filma „Chariots of Fire”.
– Dobro veče, Beograde, sretni smo što smo ovdje, divno ste nas dočekali. Hvala vam, prava ste gospoda. Nadam se da ćete na koncertu i ostati, ovo je specijalno veče za nas – rekao je Stjepan Hauser na početku koncerta, a publika se smijala.
Dvojac je u prvom dijelu koncerta svirao obrade melodija iz filmova. Publika je uživala u numerama iz „Kuma”, „Hrabrog srca”…
(Alo/Express)






