Naša popularna pjevačica Selma Bajrami sa ponosom može da kaže da je ispunjena žena…
Pored nastupa i obaveza oko snimanja emisija najveću radost pored sina Darisa čine joj i njeni roditelji.
– Zahvalna sam svojim roditeljima na svemu što su uradili za mene i moju porodicu , bili su moj najveći oslonac u svemu od karijere, sreće do tuge. Moj otac nikada nije dozvolio da padnem uvijek je hrabro svojim zagrljajem me štitio od svakog zla. Majci sam zahvalna što još u meni vidi svoju malu nasmijanu djevojčicu sa kojom dijelim sve svoje životne odluke i borbe. Sretna sam što sada imamo prilike da provodimo dosta vremena zajedno i što Beč izgleda još ljepši kada su oni tu, a Daris je sretan jer niko ne zna bolje da ugodi od nane i djeda. Koliko god nas život lomi treba da čuvamo svoje roditelje i porodicu to je jedina sigurna i mirna luka ostalo je danas na žalost sve prolazno – kaže Zvjerka






