Tarik Stambolić se konačno riješio naočala.
– Hvala vam što ponovo kristalno jasno vidim i što mi je operacija prošla u najboljem redu. Naočale su hvala Bogu dragom moja prošlost. Svima vama toplo preporučujem najbolje doktorice i najbolju kliniku Novi Vid – poručio je Stambolić.
On je na društvenim mržaema objavio kakve je imao zdravstvene probleme, a nasmijan i zadovoljan napustio je kliniku gdje je obavljen manji zahvat kojim se njegov vid itekako poboljšao.





