Prvi Oscar Srbije je ponovo naš! Rock grupa godine! Hvala – poručili su članovi benda „Regina“.
Članovi benda su bili u Beogradu, a na manifestaciji „Beogradski Pobednik“ i nagrađeni su za rok grupu godine. Bend je nedvano predstavio svoj album „U srcu“, a publika je više nego dobro prihvatila nove pjesme.
Na scenu su se vratili nakon četvorogodišnje pauze, a nove pjesme su dobro prihvaćene širom regiona.



