Milan Stanković bez zadrške i potpuno iskreno progovorio je o sukobu sa Popovićem!
Stanković se prisjetio vremena kada je bio zabranjen u Grandu i koliko mu je taj period donio gorčine.
U žiri "Zvezda Granda", kako kaže, ne bi otišao.
– Ja nemam vremena, nikako ne mogu da se organiziram – kazao je Milan i osvrnuo se na period kada je zbog Granda ostao bez posla.
– Teško i poučno. Dosta gorčine i mnogo strpljenja i naposlijetku svjetlo na kraju tunela. Shvatio sam da su, osim publike i mene, sve ostalo sitnice – rekao je MIian.







