„Poslije tri godine i dva mjeseca aparatić je skinut , kako vam se sviđa? Očekujte ubrzo novu pjesmu i spot, ja jedva čekam – poručio je Denial Ahmetović.
On je novom fotografijom pokazao novi osmijeh. Sretan i zadovljan pohvalio se fanovima kako izgleda bez aparatića koji je nosio dugo vremena. Denial je dobio mnogobrojne komplimente, pa i do fudbalera Senijada Ibričića i mnogih kolega.
![]()





