Armin Muzafeirja uživa u ulozi oca, a prije nekoliko dana, kako je „Express“ prvi objavio, na svijet je došao drugi sin.
Pjevač je nedavno bio u Kopenhagenu, a tamo je napravio sjajnu atmosferu. Ono što se vidi na društvenim mrežema je da je dvorana bila ispunjena do posljednjeg mjesta.
„Hvala Kopenhagen, od srca“, poručio je Armin i na taj način se zahvalio publici na srdačnom dočeku i lijepom susretu.
![]()







