Nije tajna da velike zvijezde vole dugo da pregovaraju, čime sebi žele da daju na značaju, ali Lepa Lukić, još jednom je pokazala da je vrijedna i krune i glasa kojim plijeni u narodu godinama.
Naime, dok je gostovala u emisiji "Parovi na vrućoj stolici", Lepu Lukić su učesnici gledanog šou programa pitali, hoće li se pridružiti takmičenju za vrijednu nagradu, na šta je pjevačica rekla:
– Prošli put smo se dogovorili za jedan dan, danas potpisala ugovor, sutra ušla u vilu! Bilo je sve kako smo dogovorili i potpisali – rekla je ona.






