Emina Tufo boravila je u Njemačkoj gdje je priredila nastup koji će se dugo pamtiti među tamošnjom publikom.
– Baš smo se lijepo iskupili i družili, hvala vam puno !!!Frankfurt (Hanau) Njemačka. Hvala organizatorima na gostoprimstvu! – poručila je ona.
Pjevačica nema vremena za odmor tako da su je po povratku sa američke turneje dočekale brojne obaveze i brojni nastupi.






