Iako se šuškalo da je Ana ljuta na Cecu jer joj nije došla na koncert, pjevačica uvjerava u suprotno.
Pjevačice nisu razgovarale u posljednje vrijeme, a Ana Bekuta je otkrila detalje koji stoje iza njihovog odnosa.
– Nismo se čule od mog posljednjeg koncerta, kada mi je otkazala tri stolice u prvom redu, od oktobra. Nisam ljuta na nju jer postoje stvari koje iskrsnu u posljednjem momentu, što se i meni događalo. Cecu izuzetno poštujem jer se to što ona radi mora poštovati. Ne moramo svi voljeti svakog, ali kada je njen odnos prema poslu i kolegama u pitanju, tu joj se ništa ne može zamjeriti – rekla je Bekuta.





