Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
No Result
View All Result
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
Početna Intervju

IBRO SELMANOVIĆ, BEZ DLAKE NA JEZIKU: Danas je grijeh znati pjevati

Da nije Šerifa Konjević i pjevača sličnih njemu izgubili bi se svi kompasi na estradi, ne bi se znalo kako izgleda lijepo pjevanje

Strašna je situacija na estradi, kaže Ibro Selmanović, pjevač iz Bihaća.

-Danas je grijeh znati pjevat. Ko hoće da uspije ne mora misliti na to da li dobro pjeva ili ne. Što god izgleda nakaradnije i pravi većeg cirkuzanta od sebe prije će doći do naslovnih strana i estradnog trona. Čudno je koliko takva ponašanja izazivaju pozornost kako medija tako i diskografa. Da nije Šerifa Konjević i pjevača sličnih njemu izgubili bi se svi kompasi na estradi, ne bi se znalo kako izgleda lijepo pjevanje. Možda će neko reći šta ovaj priča vrijeme je da siđe sa scene.

-Međutim, treba kazati da za uspjeh na estradi nisu važne godine već to da li znaš ili ne znaš pjevati. Sebe smatram kvalitetnim pjevačem. Možda mi je do sada nedostajala jedna hit pjesma, neki dobar video spot pa da i sam budem tamo gdje mi je mjesto-u estradnom vrhu. Istina, nisam nezadovoljan onim što sam do sada rado. Nikada se nisam predavao. Jednostavno, ne možeš pobjeći o sudbine. Nastojao sam da iza sebe ostavljam kvalitetan i prepoznatljiv trag i mislim da sam uspio u tome.

-Da tek sad zakoračim na estradnu scenu ništa ne bih mijenjao od onog što sam radio. Malo je pjevača kao što sam ja da mu na nastupima traže pjesme sa prvog albuma. Tada nije bilo dvoljno medijskog prostora za njihovu prezentacju. Zato sam odlučio da neke od njih obradim i na adekvatan način ih predstavm onima koji me sve ove godne iza podržavaju i prate. Među njima bit će pjesma „Sudbina je tako htjela“ sa mog prvog albuma za čiju je obradu odgovoran Bekir Agić. Ova pjesma ni danas, nakon toliko godina od njenog štampanja na mom albumu prvjencu nije ništa izgbla od starg sjaja – kaže Selmanović.

Tagovi: Ibro Selmanović
Prethodni članak

NJIHOV SARADNIK ZARAŽEN KORONOM: Ana Bekuta i Snežana Đurišić pogođene viješću

Sljedeći članak

OSMAN HADŽIĆ ZA EXPRESS: Angela Merkel mi je dala tri plate

Povezani članci

Obračun muža Lune Đogani i Bake Praseta: Padaju javno ozbiljne optužbe i prijetnje!

Odrastao u selu pored Bosanskog Petrovca, umro u Beogradu: Skoro četiri godine bez Marinka Rokvića!

Susjedi progovorili o tome kakva je Džejla Ramović stvarno: “Pazite, nje nekad nije bilo po sedam, deset dana…”

Mnogo skupa fotografija: Šemsa, Sinan i Halid u Bihaću spojili dvije noći za pamćenje!

NAJNOVIJE

Kako je propao omiljeni lik iz sapunica: Obiteljsko nasilje, nevjera i obnažene fotografije!

Ana Bekuta ostala bez svega: Jedna žena je cijelo vrijeme čekala u sjeni da se sve završi!

Ori Fazla al’ duboko: Naš se pjevač dao u zemljoradnju, ore i pjeva!

Trudna Prija pokreće novi biznis: Očekuje ogromnu zaradu, a sve će objaviti pred sam porođaj!

  • Impressum
  • Kontakt
  • Oglašavanje
COPYRIGHT 2025. AVAZ ROTO PRESS D.O.O. Sva prava pridržana.

Magazin "Express" je upisan u evidenciju javnih glasila u Uredu za informiranje Vlade FBiH br. 04-40-91/01 pod brojem 1017. od 19. 06. 2001. godine.

No Result
View All Result
  • Najnovije
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo