-Viki je riješila da od svog stana u luksuznom naselju napravi mjesto iz snova. S obzirom na to da u najvećem od tri stana koliko je pazarila, a u kojem živi sa mužem Tašketom i sinom Andrejem, ima ogromnu terasu koja sama za sebe može da bude manji stan, pjevačica je donijela odluku da je detaljno opremi i uredi i da joj to bude mjesto za opuštanje i mir. Pored toga što je na terasu dopremila đakuzi, ona će da napravi pravi vrt kako bi imali osjećaj da imaju dvorište. Iz ovog razloga Viki je u dogovoru sa dekoraterom poručila travu i cvijeće iz Holandije, koji joj još uvijek nisu stigli, jer je sada sve na čekanju zbog pandemije korone. Viki nije pitala koliko šta košta, samo je htjela da ima najljepše biljke za terasu, a to će je sve koštati sigurno nekoliko hiljada eura – ispričao je izvor blizak pjevačici.
https://www.instagram.com/p/B9OPvSkgEQV/
Takođe, zbog aktuelne situacije u svijetu, i ostali radovi u stanu su na čekanju.
– Viki već dva mjeseca ništa ne radi u stanu pošto se posvetila albumu. Htjela je na proljeće da nastavi sa radovima, ali sad zbog epidemije nije u mogućnosti. Čim se prilika u zemlji bude sredila, pjevačica namjerava da majstore vrati u stan i da nastavi da ga sređuje kako je zamislila. Pjevačica se nada da će do jeseni sve u stanu da završi – rekao je dobro upućen izvor.
https://www.instagram.com/p/B2Wc556i9tX/
Podsjećamo, Viki je još prije dvije godine kupila čak tri stana u elitnom beogradskom naselju, a samo za jednu nekretninu je izdvojila pola miliona eura.