Rada Manojlović sada uživa u vezi sa pjevačem Harisom Berkovićem, ali se osvrnula na komentare da se pomirila sa bivšim dečkom Milanom.
– Ja sam riješila da ne govorim više ni slovo o bivšima, ja šta god da kažem svi misle: "Rada je dobra, ona to neće demantovati", iako to meni smeta – rekla je Rada.
Ona je pričala o komentarima na račun toga da je ona Milanu bila samo paravan.
– Ma ne. Nemojte ništa da brinete, ne mogu to da komentariše, jer sam toliko sretna sada i bojim se da se baš zbog toga i stvaraju te neke priče – izjavila je pevačica.
(Kurir/Express)






