Stefan Živojinović nedavno je viđen u društvu Dragane Mićalović. Bili su u restoranu, a njihovo ponašanje nije promaklo gostima, koji tvrde da su bili „zagrljeni i nasmijani“. Stefan Živojinović, stariji sin Lepe Brene i Bobe Živojinovića, želi Draganu, rođenu sestru glumice Slobode Mićalović. Stefan i Dragana, koja je pijre nekoliko godina bila u vezi sa Markom, bratom Novaka Ðokovića, viđeni su prošle sedmice u jednom poznatom restoranu na Novom Beogradu.
Možda bi i prošli neprimjećeno da su uspjeli da obuzdaju svoje strasti i emocije.
– Bili su jako slatki. Stefan je sve vrijeme grlio Draganu, nešto joj šaputao na uho, ona je bila nasmijana. Kako je vrijeme prolazilo, bili su sve opušteniji jer je bila gužva u restoranu i mislili su da ih niko ne primjećuje – otkriva sagovornik koji se zatekao u istom lokalu u kojem je sjedio novopečeni par.
– Nikad ne komeniram svoj privatni život, pa ne bih ni sad. Mogu samo da kažem da se Stefan i ja samo družimo – rekla je Dragana. Inače, glumica i Brenin nasljednik uslikani su prije dvije sedmice zajedno u kafani, nakon premijere jednog filma, a poslije žurke su zajedno napustili lokal. Bivša djevojka Stefana Živojinovića, manekenka Dorotea Radenković, sjedila je u istom restoranu kad je tamo bio Brenin i Bobin nasljednik s glumicom.
– Dorotea je u lokal došla poslije Živojinovića i Mićalovićeve, i igrom slučaja sjela je za sto preko puta njih. Bila im je okrenuta leđima – kaže naš izvor.







