Pop pjevačica Aleksandra Radović napustila je žiri muzičkog takmičenja "Pinkove zvezde", na iznenađenje i gledalaca, ali i kolega iz žirija. Na njeno mjesto sjela je njena ljuta rivalka Maja Nikolić. Već nekoliko epizoda Maja ne propušta da prozove Radovićevu koja nije tu, pa će tako biti i u narednoj emisiji.
– Neka produkcija sprema ovu šestu električnu stolicu za Aleksandru – rekla je Maja, dok su ostali članovi žirija bili bez kometara.






