Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
No Result
View All Result
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
Početna Izdvojeno

NA RADOST FANOVA ŠIROM SVIJETA: Povratak serije Prijatelji

Kultna serija Specijal epizoda emitovaće se na HBO maks, a prema pisanju američkih medija, svako od glumaca dobiće po dva i po miliona dolara

Biće ponovo na okupu! Na oduševljenje ljubitelja serije „Prijatelji“ širom svijeta, HBO maks najavio je da se nakon 15 godina od završetka snimanja priprema specijal epizoda.

Ovu vijest potvrdili su javno na svojim profilima na Instagramu svi glavni glumci popularne TV priče uz staru zajedničku fotografiju, ispod koje su napisali: „Ovo se dešava“. Doduše, osim Meta Leblanka, koji tumači lik Džoija, koji je u šali okačio sliku iz serije „Mash“. Tako će se Rejčel, Džoi, Fibi, Monika, Čendler i Ros uskoro pojaviti na malim ekranima poslije godina i godina šuškanja da se snima nastavak kultne serije.

Urbana ekipa iz Njujorka

Američki mediji tvrde da će se ekipa okupiti za „specijal bez scenarija“, koji će biti emitovan upravo na kanalu HBO maks, a svako od glumaca dobiće za to po dva i po miliona dolara. Takođe, ova medijska kuća je osigurala prava na seriju za čak 425 miliona dolara, prenosi BBC.

Urbana ekipa iz Njujorka, Dženifer Aniston, Dejvid Švimer, Lisa Kudrou, Kortni Koks, Met Leblank i Metju Peri, učestvovaće u produkciji epizode. Popularni Čendler zagolicao je nedavno maštu svojim fanovima, kada je početkom ovog mjeseca na Tviteru napisao da „uskoro stižu velike vijesti“. Iako je glumačka ekipa već u sredovječnim godinama, to nije spriječilo obožavatelje „Prijatelja“ da s nestrpljenjem već godinama očekuju lijepe vijesti.

Anketa

Datum emitovanja tek treba da bude objavljen. Upravo zbog godina koje su prošle, u jednom intervjuu 2018. godine Dejvid Švimer, koji igra Rosa Gelera, rekao je zašto neće biti nastavka serije.

– Ne želim da nas vidim na hodalicama za stare – našalio se glumac.

Ipak, na radost publike, njegove riječi nisu bile istinite. Nakon velike ankete, koju je magazin Pipl sproveo, mnogi su rekli da bi gledali svoje omiljene likove iz ove serije u novom aranžmanu. Ljudi su očigledno željni smijeha, što je dovoljan razlog da se najpopularnija serija iz tog vremena ponovo snima. Bar kao specijal.

ZANIMLJIVOSTI O „PRIJATELJIMA“

10 godina se emitovala serija, od 1994-2004.

Po originalnom scenariju, trebalo je Monika i Džoi da budu u vezi

U prosjeku, jedna epizoda se snimala pet sati Serija je prvobitno trebalo da se zove „Insomnia Cafe“.

U prvoj sezoni svako od šest glavnih glumaca je dobijao po 22.000 dolara po epizodi. Već 1997. su se udružili i tražili povećanje plate na 100.000 dolara. Tokom posljednje sezone svako od njih je dobijao po čak 1.000.000 dolara po epizodi.

Tagovi: Prijatelji
Prethodni članak

MUSTAFA MEHIĆ: Obećavam biće bolje

Sljedeći članak

SVILAR JE MALO MRTAV: Dara Bubamara nastavlja da šokira izjavama!

Povezani članci

Glumac iz kultne Audicije završio na hitnoj, nije skrivao gorčinu: Mima Šiš u “raljama” kanadskog zdravstva…

Vozni park Šerifa Konjevića vrijedi pravo bogatstvo, a samo jedan automobil košta100.000 €!!

Slavni turski pjevač Tarkan nikako da se oporavi od gubitka: “Ne mogu govoriti…”

Pjevač strahuje za život Žike Jakšića: Hitno doputovao u Beograd da ga vidi!

NAJNOVIJE

Razvodi li se Justin Bieber: Hailey skinula prsten, a on se sve grublje ponaša prema njoj u javnosti!?

Glumac iz kultne Audicije završio na hitnoj, nije skrivao gorčinu: Mima Šiš u “raljama” kanadskog zdravstva…

Smatraju ga najuticajnijim modernim islamskim pjevačem današnjice: Maher Zain pokazao sina…

Jezive scene u Eliti i udarci u glavu: Potukli se Luka i Munjez!

  • Impressum
  • Kontakt
  • Oglašavanje
COPYRIGHT 2025. AVAZ ROTO PRESS D.O.O. Sva prava pridržana.

Magazin "Express" je upisan u evidenciju javnih glasila u Uredu za informiranje Vlade FBiH br. 04-40-91/01 pod brojem 1017. od 19. 06. 2001. godine.

No Result
View All Result
  • Najnovije
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo