Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
No Result
View All Result
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
Početna Izdvojeno

Prvi intervju Miljane Kulić nakon diskvalifikacije: Ja sam psihički oboljela

Miljana Kulić je priznala javno da je psihički oboljela, i da nikad više neće ući u rijaliti.

Kulićka se se prije diskvalifikacije žestoko posvađala sa Markom Miljkovićem, te je to bio povod njenog ispada.

Naime, situacija koja je prethodila Miljaninoj diskvalifikaciji dogodila se u četvrtak uveče, tokom večeri, kada su zadrugari gledali video-priloge. Miljana je tada nastavila svađu sa Markom Miljkovićem koju je započela prije emisije, te je prijetila da će sve polivati vodom i razbila je pola Imaginarijuma uprkos reakciji obezbjeđenja.

Kulićeva je opravdanje za postupke pronašla u tome da joj je pritisak 190 sa 120, da pije razne lijekove, te je krivila produkciju za svoje ponašanje. Miljana je zbog ponašanja i lažnih optužbi diskvalifikovana.

– Ja sam željela da se to dogodi. Nisam znala šta govorim i šta radim. Od kiretaže sam pila antidepresive razne. Smijem se, plačem, lupetam gluposti, pravim gluposti, prije mjesec dana sam primijetila da to radim, ali nisam znala zbog čega. Moram da se oporavim, da razgovaram sa psihijatrom, ja sam psihički oboljela. Neću nikad više ući u rijaliti, pet godina sam provela u rijalitiju, nije to više za mene – rekla je Miljana.

– Teško mi je palo to što je ušao Marko kod mog Željka u apartman, bacio njegove igračke. Nije dobio nijednu kaznu – kaže Kulićeva i dodaje:

– Cijeli svijet neko da mi sada ponudi, na dva dana ne bih ušla. Zgadio mi se rijaliti, ja sam se psihički razboljela- zaključila je Miljana.

Tagovi: Miljana Kulić
Prethodni članak

POTPISAO UGOVOR: Sin Šabana Šaulića ulazi u “Parove”

Sljedeći članak

Kad su se njih dvije pojavile na sceni, “eksplodirala” je Arena: Pogledajte kako Emina Jahović izgledala na Natašinom koncertu

Povezani članci

Hercegovac Mario na meti u “Farmi”: Parfem nanosi čak i u štali i stalno se uređuje!

Kija Kockar na sudu sa starletom: Oštar demant izazvan likovanjem druge strane!

Nikolija bez grudnjaka raspalila maštu pratitelja (FOTO)!

U Srbiju stigao Turčin kod kojeg Srpkinje idu po nove noseve i zadnjice: Ima 45 godina i veliko bogastvo!

NAJNOVIJE

Pogledajte što Anid Čusić pjeva svojoj tek rođenoj kćerki: “Kako vi smirujete bebu?” (VIDEO)

Otvoreno obraćanje brata poginule reality zvijezde Benjamina Spahovića izazvalo buru: “Ne znam ni tko je dotični što je skrivio nesreću!”

Pjevačica Goca Stojićević se razvela nakon 39 godina braka: Evo kako su podijelili imovinu!

Terezu Kesoviju slomile loše vijesti: “Tako će biti dok živimo…”

  • Impressum
  • Kontakt
  • Oglašavanje
COPYRIGHT 2025. AVAZ ROTO PRESS D.O.O. Sva prava pridržana.

Magazin "Express" je upisan u evidenciju javnih glasila u Uredu za informiranje Vlade FBiH br. 04-40-91/01 pod brojem 1017. od 19. 06. 2001. godine.

No Result
View All Result
  • Najnovije
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo