Starleta Tijana Ajfon je djevojka koja nikoga ne ostavlja ravnodušnim. O njoj se godinama priča i piše, ali ona za to ne mari. Štaviše, ona obožava svojim izjavama da šokira javnost.
Prošle godine pričalo se da je Tijana u paklu droge iz kog ne može da se izvuče. Starleta je tvrdila kako je sada "čista", kao i da je promijenila svoj život. Međutim, u najnovijem interjuu koji je dala, priznaje da bi vjerovatno ponovo probala narkotike.
– Nikad ne reci nikad! Probala sam, nisam to nikad ni krila. E sad, ako mi se prohte nekada da ih opet probam, što da ne, sve je to OK, čovjek ne treba da bježi ni od čega. Uvijek sam radila ono što sam osjećala da treba, sve sa opravdanjem i stavom, tako ću i drogu uzeti ako osjetim potrebu za njom. Sada u vili ne osjećam potrebu ni za čim – rekla je Tijana, a potom odgovorila Milošu Bojaniću koji je nedavno izjavio da bi ga bila sramota ima kćerku poput nje.
– Sram ga bilo! Neka se stidi svojih godina i te ofarbane kose. Koliko ja znam, o njegovim sinovima bi knjige mogle da se pišu, a taj matori perverznjak bolje da šuti, presješće mu svaki dolazak u vilu – rekla je Tijana.
(Alo!/Express)




