Pjevačica Slavica Ćukteraš objavila je selfi fotku nakon što se prije tri mjeseca porodila i donijela na svijet djevojčicu Viktoriju.
Slavica je postavila selfi iz automobila, a u opisu je dodala emotikon mikrofona, pa nikome nije jasno da li najavila povratak na scenu.
Ono gdje definitivno nema dileme jeste da je pjevačica ljepša neko ikada, te su njeni pratioci komentirali da ju je trudnoća proljepšala.
![]()




