Mladi Mostarac koji je svoju armiju obožavatelja stekao tokom takmičenja u šouovima „Zvijedza možeš biti Ti“ i „Dio tima“, ovog puta svoju sreću je odlučio okušati i u „Zvezdama Granda“.
Kako je u prvom krugu napravio pravu pometnju te sve članove žirija digao na noge, Adnan se uveliko priprema za drugi krug koji se očekuje krajem januara. On je trenutno u Švicarkoj gdje odmara nakon novogodišnjih nastupa.
Zajedno sa prijateljem je otputovao u ovu zemlju gdje svaku priliku koriste kako bi uživali i stvorili uspomene kojih će se dugo sjećati.





