Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
No Result
View All Result
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
Početna Izdvojeno

POGLEDAJTE KAKO DANAS IZGLEDA: Glumila je Mariju u Žikinoj dinastiji i nestala nakon porodične tragedije!

Jednom prilikom je otkrila da je imala samo 13 godina kada je prvi put stala pred kamere, u ovoj ulozi, te da joj je prvi poljubac u životu zapravo bio filmski.

Tokom praznika gledaoci su mogli uživati u filmovima iz edicije “Lude godine” gdje jednu od glavnih uloga tumači Rialda Kadrić Šebek  koja je u ovim ostvarenjima glumila lik Marije Todorović.

Rialda se nakon snimanja ovog serijala preselila u London, a jednom prilikom je otkrila da je imala samo 13 godina kada je prvi put stala pred kamere, u ovoj ulozi, te da joj je prvi poljubac u životu zapravo bio filmski.

-Pitanje je ko su Boba i Marija danas. Da li oni postoje i da li je njihova ljubav danas zabranjena i zašto. Mi smo tada živjeli u jednom besklasnom društvu, a danas je to drugačije. Ja sam glumila da sam zrelija jer sam se našla u jednom svijetu odraslih. Tu je bio moj pokušaj kako da izađem sa svim tim i da se ta strepnja ne vidi. Mene je film otkrio za moje vršnjake koji su govorili: “To je jedna dobra, popularna ženska”. Imala sam trinaest godina kada sam glumila. Nekako sam izašla na kraj sa tim. Prvi put sam se u životu poljubila pred filmskim kamerama. To mi je bio prvi pravi poljubac – ispričala je svojevremeno Rialda.

Ona je devedesetih godina 20. vijeka doživjela porodičnu tragediju, kada joj je preminula majka, što joj je veoma teško palo.

-Bila sam u Londonu na usavršavanju jezika. Tog 16. januara 1991. godine, kada je počeo rat u Zalivu, moja majka je iznenada preminula na ulici u Beogradu. Sjedila sam u stanu u Londonu, gledala vijesti, slušala o početku rata, kada me je zatekla ta vijest. Aerodrom je bio zatvoren i nisam imala načina da se vratim kući. Jako sam bila vezana za svoju majku, a pošto nje više nije bilo, a rat i u bivšoj Jugoslaviji širio se cijelom zemljom, riješila sam da se vratim u London i tamo počnem neki novi život – ispričala je Rialda, koja je danas analitički psihoterapeut.

Tagovi: rialda kadric sebek
Prethodni članak

MILICA TODOROVIĆ ŠOKIRALA: Otkrila koliko puta ima intimne odnose sa Strugarom, pa joj se pojavio iza leđa!

Sljedeći članak

SKANDAL: Učesnik ”Parova” se prodavao starijim damama! Bilo bi lijepo da se vratim i budem numero jedan!

Povezani članci

Buba Corelli i Jala Brat u Beogradu nakon zabrane ulaska u Srbiju: Sve zanima hoće li se naći i sa Karleušom?

Hrvatice se pomamile za Bosancem Darkom iz Farme: “Ima karizmu i to pali!”

HIT! Pjevač platio svojoj ženi 100.000 dolara da gradom prošeta u grudnjaku i tangama od bombona!

Tamara Bojanić, zvijezda OnlyFansa o gorkom okusu slave: “Prije ću postati predsjednica nego da ovo prihvati moj otac…”

NAJNOVIJE

Ana Bekuta priznala pravu istinu o “Zvezdama Granada”: “Pobjednici nisu napravili velik uspjeh, dolaze oni iz drugog plana…”

ŠOK! Sofija Šašić konačno progovorila o aferi sa Duškom Tošićem: “Tu ima dubljih stvari…”

Mrežama kruži šok snimka Miljane Kulić, jedva hoda u visokim potpeticama i u spavaćici!

ŠOK Jedan Bosanac manje na “Farmi”: Favorit Haris ispao zbog kukuruza!

  • Impressum
  • Kontakt
  • Oglašavanje
COPYRIGHT 2025. AVAZ ROTO PRESS D.O.O. Sva prava pridržana.

Magazin "Express" je upisan u evidenciju javnih glasila u Uredu za informiranje Vlade FBiH br. 04-40-91/01 pod brojem 1017. od 19. 06. 2001. godine.

No Result
View All Result
  • Najnovije
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo