Podsjetimo, pjevačica se već pohvalila pogledom sa terase, kao i đakuzijem koji je postavila upravo tu.
https://www.instagram.com/p/B6LoCOYgNo1/
U toku današnjeg dana, Viki je sa pratiocima na društvenim mrežama podijelila još jedan detalj koji dosad nije bio poznat.
Naime, svi stanari ove zgrade imaju pristup ogromnoj dječjoj igraonici, kao i bazenu, na kojem se Viki snimala i slala pozdrave onima koji je vole.
-Što bi Ana Bekuta rekla: “Sve sam stekla sama, na to se ponosim!” Dok se nisam preznojila do gole kože, nisam mogla da zaradim. Ništa mi nije palo sa neba, niti sam uzela nešto nezasluženo. Radim 25 godina, Taške više od 30 i da ovo sebi nismo mogli da priuštimo, naš život bi bio promašen. Veoma sam štedljiva. Ne trošim novac na poroke jer ih i nemam. Traba pametno raditi i živjeti – izjavila je Miljkovićeva, piše espreso.rs.