Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
No Result
View All Result
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
Početna Skandal

Kaya: Ne razumijem žene koje ostaju sa muškarcima koji ih MUČE!

Pjevačica Katarina Kaja Ostojić otkrila je da je preživjela nasilje kada ju je bivši dečko udario, ali je ona, za razliku od pojedinih žena koje ostaju u takvoj vezi, istog trenutka pobjegla od nasilnika.

Ne samo da je stavila tačku na taj odnos već mu je i uzvratila udarac po cenu da nasilje postane još strašnije.
Kaja kaže da bi ponovo postupila isto da joj se ne daj bože desi slična situacija i apeluje na sve žene da pokažu zube nasilnicima.

–Nasilje je uvijek postojalo i postojaće, nažalost. Bitno je kako mi gledamo na to. Nasilnika svi treba javno da se riješe i da govore o tome. Nemam milosti prema takvima, a nemam puno ni sažaljenja prema onima koji trpe nasilje. Ne razumijem žene koje trpe da ih neko maltretira i ostaju u takvom odnosu. Ja nisam takav tip žene i ne mogu da zamislim zbog čega bi bilo ko ostao pored nasilnika – kaže Kaja i prvi put javno priznaje da je i sama bila žrtva nasilja.

(Kurir/Express)

Prethodni članak

Rasta naljutio fanove

Sljedeći članak

(FOTO) Katarina Grujić: Fanovi su je zbog novog izgleda pomješali sa Sorajom

Povezani članci

Sin Lepe Brene žestoko odgovorio na prozivke zbog izgleda: “Kad ti kupiš Carreru, onda ću…”

Lepa Lukić drvljem i kamenjem na Brenu, iznijela prljavi veš: “Više me ne zanima”

Potvrđeno: Bosna i Hercegovina se ne vraća na Eurosong!

Ammar Mešić žestoko prozvao vlast u svom kraju: Pogledajte je što su napravili ispred kuće njegovih roditelja

Please login to join discussion

NAJNOVIJE

Modni genij kojeg su ubili na kućnom pragu: Smrt Giannija Versacea šokirala je cijeli svijet

Nakon odmora u Hrvatskoj: Djevojka sina Dragana Bjelogrlića pokazala zašto je zovu najljepšom

Dalila Dragojević u Americi “uhvatila” Alajbegovića: Svi primijetili ono što influencerica drži u ruci…

Asminova majka zgrožena ponašanjem Maje Marinković: “Ona je spremna za ludnicu!”

  • Impressum
  • Kontakt
  • Oglašavanje
COPYRIGHT 2025. AVAZ ROTO PRESS D.O.O. Sva prava pridržana.

Magazin "Express" je upisan u evidenciju javnih glasila u Uredu za informiranje Vlade FBiH br. 04-40-91/01 pod brojem 1017. od 19. 06. 2001. godine.

No Result
View All Result
  • Najnovije
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo