Zlata Petrović otvoreno je progovorila o seksu i poručila da joj nije važno da njen muškarac ima veliku "alatku"! Priznaje da u seksu može da je zadovolji i muškarac sa manjim penisom.
– Meni nije bitno da li muškarac ima veliki ili mali "ponos". Ako neko ima ogroman, ne znači da je dobar u krevetu. Može lijepo da bude i sa onim koji ima malo manjeg, bitne su emocije i da sve funkcioniše – bez dlake na jeziku rekla je Zlata.
Ona priznaje da je bivšim momcima koji nisu bili obdareni uvijek dizala samopouzdanje.
– Napravim od svakog mog čovjeka velikog muškarca. Neću da mu nabijam komplekse, ubijam ga u pojam i pravim ga budalom. Uostalom, danas svako može da ode kod hirurga i uveća "onu" stvar – kaže ona.
Pjevačica objašnjava da joj se često dešavalo da udvarači hoće samo da je odvuku u krevet, jer gradom kruže priče da je dobra u seksu.






