Saša Popović veoma cijeni harmonikaše, a kako i ne bi kad je i sam to bio na početku karijere. Malo zbog nostalgije, a malo i zbog toga što ga je pogodila pjesma, direktor „Granda“ je na harmoniku istresao novčanik!
Popović je nakon snimanja emisije „Zvezde Granda specijal“ otišao u kuhinju i odmah pozvao muzičare. Saleta je ponijela muzika, pa je bio široke ruke.
![]()
Prvo je vadio dinare i stavljao na harmoniku, a kad je ostao bez domaće valute, muzičare je častio i eurićima. Najprije je izvadio jednu novčanicu od 50 eura.
– Ma nek ide život – viknuo je i dao muzici još 50 eura, a na kraju je izvadio i posljednju novčanicu – od jednog dolara!
Sale je na muziku dao oko 15.000 dinara, 100 eura i jedan dolar. Ima se, može se!




