Otkako je postalo evidentno da će Rada Manojlović napustiti šou “Neki novi klinci”, njene koleginice su se opustile, a pojedine su pustile i jezik.
U “Grandovim” prostorijama na Košutnjaku posljednjih dana se uveliko prepričava ogovaranje iz šminkernice, a glavna tema bila je Rada. Nju je, kako smo čuli, uzela na zub Milica Pavlović. Jeste da atraktivna brineta nije stalni član žirija u ovom popularnom takmičenju za najmlađe, ali joj i te kako smeta to što Rada stalno kasni na snimanje.
– Svi članovi žirija su komentarisali da Rada nije fer jer ne poštuje tuđe vrijeme. Oni svi dođu na vrijeme, ali nijedno snimanje do sada nije počelo kad je bilo dogovoreno jer se uvijek ona čekala. Nekada je kasnila i po dva sata. Milica je bila najoštrija u tim komentarima. Posljednji put je bila toliko bijesna da je svašta izgovorila na Radin račun, pa čak i da je umišljena seljanka, što su čule njene kolege, ali i svi koji su se tada našli u šminkernici. Govorila je kako prave zvijezde uvijek dolaze na vrijeme, a da one umišljene kasne, da se Rada ponaša kao da je njen šou i da izigrava ludilo – priča izvor koji se zatekao na istom mjestu.
(Kurir/Express)






