Ni atraktivna Maya Berović nije odoljela novim muzičkim inovacijama, pa je tako njenu posljednju pjesmu i veliki regionalni hit "To me radi" snimila sa dva poznata repera Jalom Bratom i Buba Corellijem.
![]()
Promociju te pjesme upotpunjenu sa njenim najvećim hitovima imala je u popularnoj diskoteci "Insomia" u njemačkom gradu Offenbach, te ujedno i oborila rekord diskoteke. Više od 1.000 posjetilaca došlo je da gleda i sluša Mayu, ali i njene repere. Ona je čak pjevala tri bloka što je oduševilo njene brojne fanove.
Dobro raspoložena sa čitavom svitom mladih ljudi koji su se zajedno s njom smjenjivali na bini učinili su da ta noć bude noć dobre zabave, svirke, pjesme ali i plesa.
![]()
U pauzi nastupa mahom mlađu publiku zabavljale su dvije plesačice iz jedan plesač. A, upravo taj Turčin bio je razlog za napetost u bekstejdžu između dvije plesačice i najpozantijeg transvestita u Njemačkoj Amande Dior. Jer, Amanda je bacila oko na plesača i željela obavezno da ga tu noć "potroši".
![]()
Naime, kada je vidjela da reperi i nisu baš nešto posebno zainteresirani Amanda je nasla novi cilj i obavezno ga željela te večeri. Ipak, dvije atraktivne djevojke iz Ukrajine uspjele su da plesača sklone od Amande mada je on iskazao veliko interesovanje za nju.
– Šteta ništa od seksa večeras! Ali nema veze. Nije mi jasno što me djevojke ne vole – kroz smijeh nam je rekla Amanda.
Ipak, Amanda je sve vrijeme ostala u bekstejdžu, kasnije se raspričala sa Mayom, a Mayu je interesovalo koliko je visoka i od kada živi tim životom.
![]()
Zbog prevelike gužve i velikog broja njenih fanova koji su željeli obavezno da budu u njenoj blizini, Mayu Berović je u bekstejdžu kao i na bini pratio i čuvao njen tjelohranitelj te večeri Saša iz Zvornika, inače šef obezbjeđenja u diskoteci „Insomnia". Zbog njega i njegovih ljudi u toj diskoteci nikada se nije desio neki veliki incident koji bi ugrizo živote posjetilaca.
![]()
Tu večer u Offenbachu Maya je dokazala mnogim njenim koleginicama kako to radi profesionalka, a njen nastup i kompletan stajlnig kao i kompletan program večeri bio je za čistu desetku. Jer osim pjesme bilo je tu za svakog ponešto. Sigurno je da će Maya uskoro opet doći u „Insomniu" na radost njenih fanova.
![]()







