Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
No Result
View All Result
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
Početna Vijesti

Nikolina: Saša i ja se manje viđamo!

Nikolina Kovač Kapor nedavno je promovirala singl „1001“ i pobrala simpatije publike širom regiona. S obzirom na to da njen suprug Saša i ona rade isti posao u njihovom odnosu vlada veliko povjerenje, kompromis, a ljubomori kako reče, nema mjesta.

– Sve je stvar dobre organizacije. Gostovanja u emisijama postoje samo u periodu kad se promoviraju nove pjesme, a to nije stalno. Nas dvoje rano ustajemo, tako da nam dan duže traje pa imamo vrijeme koje odvajamo samo za nas dvoje. Naravno, u periodima kad imam te aktivne obaveze, onda se manje viđamo – kazala je Nikolina i dodala:

– Saša ima nastupe uglavnom vikendom, a tokom ostatka sedmice nema tu vrstu obaveza. To je prednost našeg posla jer sami sebi kreiramo radno vrijeme, a i te obaveze nisu loše da malo poželimo jedno drugo. Kad si s nekim non-stop, to ponekad može dovesti do letargije – kazala je pjevačica. 

Prethodni članak

Erni šeik Mirsad nije dao mrdnuti

Sljedeći članak

Saša Popović i Željko Mitrović u decembru kreću u TV RAT, evo šta spremaju

Povezani članci

Emina Jahović našla novu usnosnu zanimaciju: “Mama, jesi li ponosna?”

Barbara Bobak progovorila o ljubavnom životu: “Nisam znala kako da se ponašam i ophodim…”

Bosanci i ove godine briljiraju u “Zvezdama Granda”: Je li Ahmed Sejfić favorit za pobjedu ove sezone!?

Srpkinja napisala pobjedničku pjesmu Eurovizije: Kad daš srce osobi koja to ne zna cijeniti…

NAJNOVIJE

Jednoj kćerki slavi 1. rođendan, a od druge dobio unuka: Kompozitor ljubi 30 godina mlađu pjevačicu, ona mu želi roditi sina!

Seka Aleksić danas na grobu osobe s kojom godinama nije pričala, ali mu je pred kraj života sve oprostila!

Maida Ribić iskreno od odnosu sa Gospodiom savršenim Milošem: “Ljudi nas ne gledaju kao normalne ljude!”

Sjećate se markantnog Hamdije Seferovića, pobjednika “Velikog brata”: Sad ulazi na “Farmu”!

  • Impressum
  • Kontakt
  • Oglašavanje
COPYRIGHT 2025. AVAZ ROTO PRESS D.O.O. Sva prava pridržana.

Magazin "Express" je upisan u evidenciju javnih glasila u Uredu za informiranje Vlade FBiH br. 04-40-91/01 pod brojem 1017. od 19. 06. 2001. godine.

No Result
View All Result
  • Najnovije
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo