Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
No Result
View All Result
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
Početna Intervju

Mirza Selimović: Pjesmama odvraćam pažnju sa privatnog života

Kada pričamo o mladiću koji je pobijedio na „Zvezdama Granda“ i koji je nakon toga snimao samo hitove te ostao skromna osoba koju svi vole, onda zasigurno govorimo o Mirzi Selimoviću.

Imaš me

Njegove pjesme danas pjevaju novi takmičari, djevojčice su za njim lude, a on svoju privatnost krije kao zmija noge.

Uskoro će javnosti predstaviti novi singl „Imaš me“, a osim o poslu, Mirza nam je pričao i o prijateljstvu i privatnom životu.

U posljednje vrijeme nižeš pjesmu za pjesmom. Ipak smatraš da je to efikasnije od izdavanja albuma?

– Mislim da je u današnje vrijeme bolje ići pjesmu po pjesmu, a pokazalo se i efektnije. Album planiram krajem godine, i to u vidu kompilacije svih mojih pjesama.

Šta očekuješ od novog singla?

– Da prođe upola kao „Boliš me“, ja ću biti presretan. Mislim da je pjesma dobra i da se mnogi mogu pronaći u njoj. Po prvi put sarađujem sa Banetom Opančićem, što mi je također veliko zadovoljstvo…

Čini se da su „Ne dolazi u snove“ i „Boliš me“ postale prave himne kod omladine. Imponuje li kada čuješ da se danas tvoje pjesme pjevaju na muzičkim takmičenjima?

– Kako da ne, izuzetna mi je čast i zadovoljstvo kada takmičari pjevaju moje pjesme. I super su prošle na terenu i najvažnije mi je da raja pjeva sa mnom zajedno od prve do posljednje riječi.

O privatnom životu vrlo malo pričaš. Kako uspijevaš da sačuvaš intimu od medija?

– Nekako mislim da je najbolje da privatni život čuvam za sebe i svoje najbliže. A da budem iskren, i ne pitaju me toliko puno o privatnom životu dok snimam pjesme koje se slušaju. Tako im valjda odvraćam pažnju.

Otkrij nam barem tajnu uspjeha, ako već nećeš o ljubavi.

– Tajna mog uspjeha je samo upornost i ljubav prema muzici. Ako ljudi to prepoznaju, onda imamo bingo.

Kilometri

Postane li ti muzika nekad naporna, mikrofon nekad težak?

– Kada radiš ono što voliš nikad nije naporno, bar ja tako gledam na to. Ponekad znaju biti naporni svi ti pređeni kilometri i nespavanje, ali to je dio posla.

Duet s Fatmirom

Tvoj prijatelj Fatmir je za kratko vrijeme postigao veliki uspjeh, a ti si ga tokom takmičenja bodrio. Postoji li šansa za neki duet?

– Fatmira sam podržao jer to zaslužuje. Dugo ga poznajem i mogu reći samo riječi hvale za tog momka. Ako dođe do toga da imamo dobru pjesmu, rado ću da snimim duet sa njim.

 

Prethodni članak

Minel Spahović odustao od Granda: Nadam se da su „Pinkove zvezde“ moja treća sreća

Sljedeći članak

Crnogorski pjevač ususret “Express i ja”: Boban Rajović snima još jedan duet!

Povezani članci

Andreana Čekić otvorila dušu, pa priznala: Otac mi živi u Rusiji, a Darko Lazić nije popio ni kap alkohola!

Ahmed Sejfić oduševio u “Zvezdama Granda” i plasirao se u finale: Vrijeme je da Mostar ponovo ima pobjednika!

Edo Maajka otvorio dušu i progovorio i o Izraelu: “Nemjerljivu štetu su napravili…” 

Peđa Jovanović o borbi s porocima: “Otkad ne pijem moja bivša supruga više nije bivša!”

NAJNOVIJE

Stanija otkrila koji muškarac joj je najveće razočaranje: “S njim sam imala najgori intimni odnos…”

Nekadašnja ljepotica Meg Ryan unakazila se operacijama, a kirurg upozorava: “Ima tragova više neuspješnh zahvata…”

Sva je u tetovažama, ima “zmijski” jezik i vješa se na kuke radi boli: “Naravno da boli, ali ima svrhu!”

Pojavili se “mladenci” Zorica i Kemiš pred svadbu stoljeća: Bidermajer “otključao” dečko poznate pjevačice!

  • Impressum
  • Kontakt
  • Oglašavanje
COPYRIGHT 2025. AVAZ ROTO PRESS D.O.O. Sva prava pridržana.

Magazin "Express" je upisan u evidenciju javnih glasila u Uredu za informiranje Vlade FBiH br. 04-40-91/01 pod brojem 1017. od 19. 06. 2001. godine.

No Result
View All Result
  • Najnovije
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo