Novopečena mama Seka Aleksić i njen sin Jakov juče su u tajnosti napustili porodilište i nastavili da uživaju u porodičnom domu.
Seka i njen suprug Veljko su presretni, a napravili su i nešto što će ih uvijek podsjećati na ove najradosnije trenutke u životu.
Naime, oni su napravili otisak Jakovove nogice, a ovu divnu fotografiju Seka je podijelila na društvenim mrežama.
![]()
Za manje od pola sata, fotografija je sakupila 13.000 lajkova a Sekini obožavaoci neprestano komentarišu uz najljepše želje za njenog sina i cijelu porodicu.
(Kurir/Express)







